• tekstile promodoro
  • tekstile cofee

Dekoravimas ir pavyzdžiai

Šilkografija arba trafaretinė spauda - tai spaudos būdas kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant gaminio. Šis būdas rekomenduojamas masinės gamybos užsakymams, ypač tinkamas naudoti dekoruojant didesnio vienodo dizaino tiražo gaminius - marškinėlius, maišelius...
Galimi du spausdinimo būdai:

tiesioginė šilkografija, kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant gaminio;
Perkeliamoji (transferinė) šilkografija, kai vaizdas iš pradžių pernešamas ant specialaus popieriaus, o paskui termo preso pagalba pernešamas ant gaminio.

Šilkografiniai dažai pasižymi spalvų sodrumu, blizgesiu, atsparumu išorės poveikiui, jais gali būti išgaunamas įvairaus storio reljefas. Galime atspausdinti ne tik labai tikslius linijinius atvaizdus, bet ir daugiaspalvius rastrinius piešinius.
Termo spauda - technologija naudojama tekstų, simbolių ir paprastų logotipų spausdinimui tiek mažais, tiek dideliais tiražais. Šią technologiją rekomenduojama pasirinkti tuomet kai spausdinamą vaizdą sudaro ne daugiau kaip 3 spalvų gama. Vaizdas ar piešinys, kurį planuojate spausdinti ant gaminio, pirmiausiai yra ploterio pagalba išpjaunamas iš specialios medžiagos, kuri būna įvairiausių spalvų bei faktūrų ir tuomet karštu presu pernešama ant audinio.

Ši technologija neleidžia perkelti smulkių detalių, linijų bei spalvinių perėjimų. Spausdinimo metu galimas minimalus raidžių aukštis tik 4 mm.


 
Sublimacija - tai perkeliamoji spauda ant tekstilės gaminių, kurių audinio sudėtyje turi būti ne mažiau kaip 70% poliesterio. Kuo didesnis poliesterio kiekis audinyje tuo ryškesnis gausis galutinis vaizdas. Spausdinimas rekomenduojamas tik ant baltos spalvos audinio.
Norimas vaizdas (tiek grafiniai elementai, tiek rastrinė foto spauda) spausdinamas ant popieriaus, o po to termo preso pagalba perkeliamas ant audinio. Spauda įsigeria į audinio vidų, todėl tampa atspari UV spinduliams, skalbimui ir yra ilgaamžė. 
Ši technologija yra spausdinama skaitmeniniu būdu, todėl galima sudekoruoti tiek 1vnt., tiek masinio tiražo gaminius. 
Sublimacija galima spausdinti tiek ant gatavų gaminių (marškinėlių, skarelių, kepuraičių, kaklaraiščių, rankšluosčių), tiek gaminti individualius gaminius pradžioje atspausdinus ant audinio ir tik vėliau juos pasiūnant (emblemos, gairelės, vėliavos, sportinės aprangos). 
Siuvinėjimo technologija skirta minkštai ir švelniai tekstilei - kepuraičių bei odos gaminių individualiam išsiuvinėjimui pagal jūsų poreikius. Puikiai tinka norint išskirtinai, pagal individualius poreikius paženklinti Jūsų pasirinktą tekstilinį gaminį. Ženklus galima siuvinėti tiesiogiai ant gaminio, arba pasirinktą detalę prisiūti kaip emblemą,
Individualus siuvinėjimas ypač tinka kepuraitėms, polo marškinėliams, džemperiams, rankšluosčiams, chalatams, bei kitiems tankaus audinio gaminiams.
Siuvinėjant tekstą minimalus raidžių aukštis turi būti 5mm.

Kada elementai smulkūs, ir jų neįmanoma išsiuvinėti - puikus sprendimas išausti. Siūlome įvairių dydžių, formų, austas emblemas, etiketes, antsiuvus, gaireles.


 

Tiesioginė spauda ant tekstilės (DTG) - tai vienas iš moderniausių spausdinimo metodų ant tekstilės. Vandens pagrindo dažais yra spausdinama tiesiogiai ant gaminio. Šia technologija galime spausdinti grafinius vaizdus bei fotografijas. Nėra jokių apribojimų užsakymo kiekiui - galime atspausdinti ir 1vnt. Šis spaudos būdas tinkamas mažiems kiekiams - galime atspausdinti ir 1vnt. Taip pat gali būti spausdinama po kelis ar keliasdešimt vienetų keičiant dizaną.

Rekomenduojama gaminio priežiūra - skalbimas 30 laipsnių temperatūroje išverčiant gaminį iš vidaus į išorę. Tai užtikrins, kad atspausdintas vaizdas neišblukdamas ir nesideformuodamas ilgą laiką išlaikys savo pirminę kokybę.