• laikrodziai_vasaros laikas

Dekoravimas ir pavyzdžiai

Šilkografija – tai masinio tiražo marginimo būdas, kai reikia vienodu dizainu dekoruoti didesnius kiekius tekstilės gaminių, siekiant ekonomiškos kainos ir profesionalaus rezultato. Rekomenduojama dekoruoti gaminius #like t-shirt marškinėliai, polo marškinėliai, džemperiai, etc.
Šilkografijos spaudos technologija turi du spausdinimo būdus:
1. Tiesioginė šilkografija - kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant audinio;
2. Transferinė (perkeliamoji) šilkografija - vaizdas pernešamas ant specialaus popieriaus, o paskui termo preso pagalba ant gaminio. Privalumas, kad galimos smulkesnės detalės, bei nestandartinės, sunkiau tiesiogine spauda prieinamos vietos - rankovės, vidinė apyklaklės dalis, kišenės etc...
Šiuo atveju tai daugiau spaudos būdas, nei technologija, todėl, kad šiuo būdu galime jums pasiūlyti net kelias gaminių dekoravimo technologijas:
1. Perkeliamoji spauda termo plėvele - technologija, kuri skirta nedideliems tiražams, gan stambiens užrašams arba tais atvejais, kai reikia atlikti skirtingas numeracijas, vardus etc. Rekomenduojama 1-2sp. užrašams ir nesudėtingiems logotipams. Galima naudoti ir specifines termo plėveles (metalizuotas, šviesą atspindinčias etc)
2. Skaitmeninė perkeliamoji spauda  
- technologija, kuri skirta nedideliems tiražams, bei tais atvejais, kai užrašai ir logotipai daugiaspalviai ir yra smulkių detalių. Privalumas - įmanoma gamyba ir nuo 1vnt., bet pagal dekoravimo technologiją aplink dekoruojamą plotą lieką didesnis ar mažesnis baltas kontūras arba vaizdas atspausdinamas į tam tikrą formą. 
3. Perkeliamoji šilkografija
 - tai masinės gamybos technologija, kurios pagalba šilkografinės spaudos transferai perkeliami ant sunkiau prieinamų, nestandartinių gaminio vietų, kurios neprieinamos tiesioginės spaudos technologijomis . Privalumas, kad galimos atspausdinti smulkesnės detalės, bei mažesnė kaina prie didesnių tiražų.
Sublimacija - skatmeninės spaudos technologija pritaikyta sintetinių, dažniausiai sportui ir aktyviam laisvalaikiui skirtų drabužių dekoravimui. Dekoravimo technologija įmanoma tik ant baltų paviršių (arba ant šviesių spalvų, jeigu dekoravimas yra tamsios spalvos). Šia technologija dekoruoti gaminiai neturi jokio jaučiamo, užčiuopiamo paviršiaius, t.y. dažas susigeria (sublimuoja) į audinį. Šia technologija dekoruojama nuo kelių vnt. iki masinių tiražų. Įmanomos smulkios detalės, kurios ant gaminio matomos aiškiai ir ryškiai!
Šia technologija taip pat galime sudekoruoti ir pagaminti gaireles, stalo vėliaveles, antsiuvus. Sublimacine spauda dekoruojamos individualios gamybos bandanos (daugiafunkcinės skarelės), sportinės aprangos, fanų šalikai, paplūdimio rankšluosčiai etc. 

 
Siuvinėjimo technologija profesionali dekoravimo technologija skirta prabangesnių ir ilgesnio dėvėjimo tekstilės gaminių dekoravimui. Šia technologija dekoruoti gaminiai atspariausi dėvėjimui ir skalbimui. Technologija tinkami naudoti darbo drabužiams, polo marškinėliams, kepuraitėms, rankšluosčiams etc. Ženklus galima siuvinėti tiesiogiai ant gaminio, arba prisiūti siuvinėtą emblemą prie gaminio, pvz. striukės.
Dekoravimo kaina šia technologija įtakoja ne tik tiražas, bet ir ženklo sudetingumas ir dydis, todėl, kad skaičiavimas galimas tik padarius siuvinėjimo programa ir įvertinus dygsnių kiekį kokybiškam ženklo išsiuvinėjimui.
Technologijos minusas yra tas, kad neįmanoma išsiuvinėti labai smulkių detalių - minimalus raidžių aukštis turi būti 5mm. Esant smulkesnėms detalėms galima alternatyvi technologija - audimas. Tik austoms emblemoms ar etiketėms reikalingas didesnis tiražas (rekomenduojama nuo kelių šimtų vnt.)

more info soon


 

Tiesioginė spauda ant tekstilės (DTG) - tai vienas iš moderniausių spausdinimo metodų ant tekstilės. Šis spaudos būdas tinkamas mažiems tiražams. 
Vandens pagrindu naudojami dažai yra spausdinami tiesiogiai ant audinio, kurie sukuria nudažyto audinio pluošto efektą. Šiuo technologijos metodu galite spausdinti įvairiausius vaizdus bei fotografija, ryškius ir įvairiaspalvius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis, bei spalvų perėjimais be fono.
more info soon